Part 1: Fr, 24.05.2019, from 10:00 AM CEST
Part 2: Fr, 24.05.2019, from 2:00 PM CEST
Part 3: Sa, 25.05.2019, from 10:00 AM CEST
Part 4: Sa, 25.05.2019, from 2:00 PM CEST
Grossbritannien
Charles II., 1660-1685
Guinea 1678. Fourth laur. bust, rounded trunk. 8,29 g.
sehr schön/vorzüglich, Kratzer und kl. Randfehler, selten