BULGARIEN Lots Diverse Münzen. 10 Lewa 1941. 5 Lewa 1941. 2 Lewa 1941. 1 Lew 1941. 50 Lewa 1943. 10 Lewa 1943. 2 Lewa 1943. Gutes sehr schön und vorzüglich / Good very fine and extremely fine.(7)