France, Napoleon (1804-1815), silver medaillette, 1815, opus: B. Andrieu, 2,03 g Ag, 14 mm, effigies of Napoleon’s family/Eagle left, Bramsen 1593, Julius 3284 Extremely Fine/Uncirculated (Spl/Fdc)