COLLECTION Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Silesia, Ks. Cieszyńsko-Oświęcimskie. Wacław I Cieszyński i Jan IV Oświęcimski (1433-1457). Halerz, Oświęcim
Patyna.Fbg. 802
Waga/Weight: 0,36 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 50 PLN |
Starting price | 50 PLN |