COLLECTION Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Wladyslaw Jagiełło (1386 -1434). denar (denarius) litewski - RARE
Aw.: Portret Jadwigi w koronieRw.: Lew kroczący w lewo, powyżej tatarska tamgaŁadny, dość czytelny egzemplarz. Patyna. Moneta gięta.Ivanauskas 09 1J1-1 (RR)
Waga/Weight: 0,71 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3/3+ (VF/VF+)
Price realized | 1'100 PLN |
Starting price | 700 PLN |