COLLECTION Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Poland. Middle Ages. Nieokreślony władca. Brakteat XII/XIII w. - RARITY R8
Aw.: Postać na tronie w lewo, przed nim postać wręczająca krzyżMoneta po raz pierwszy notowana w sprzedaży aukcyjnej. Ekstremalnie rzadka pozycja. Kopicki określa rzadkość na R8.Wykruszony krążek, ale moneta czytelna.Kopicki 302aj (R8); Str. XX.7b
Waga/Weight: 0,19 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 4 (F)
Price realized | 1'225 PLN |
Starting price | 400 PLN |