COLLECTION Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Wladyslaw Herman (1081-1102). denar (denarius) , Krakow (Cracow) lub Płock
Aw.: Głowa w lewoRw.: Budowla z trzema wieżamiDenar z późniejszej emisji z charakterystyczną najeżoną fryzurą króla.Ładny egzemplarz. Delikatne niedobicie. Patyna.Kopicki 34c (R2)
Waga/Weight: 0,51 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2-/3+ (EF-/VF+)
Price realized | 420 PLN |
Starting price | 400 PLN |