COLLECTION Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Wladyslaw Herman. denar (denarius) , Krakow (Cracow) lub Płock
Aw.: Głowa w lewo, przed nią dwie gwiazdkiRw.: Budowla z trzema wieżamiCiekawy egzemplarz z gwiazdkami przed głową króla. Rzadszy numizmat w takim stanie zachowania.Złotawa patyna, delikatny połysk. Bardzo ładny egzemplarz. Kopicki 32 (R1)
Waga/Weight: 0,81 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2-/3+ (EF-/VF+)
Price realized | 600 PLN |
Starting price | 400 PLN |