COLLECTION Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
denar (denarius) krzyżowy XI wiek, group 3 pieces
Aw.: Krzyż kawalerskiRw.: Krzyż prostyRóżny stan zachowani. Patyna.
Waga/Weight: Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 4/3+ (F/VF+)
Price realized | 105 PLN |
Starting price | 100 PLN |