COLLECTION Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Boleslaw IV Kędzierzawy (1146-1173) denar (denarius) 1157-1166 - RARITY R4
Aw.: Popiersie księcia z mieczem, w polu litery S-S (odmiana)Rw.: Trzej książęta za stołem na wprost.Patyna. Miejscowe niedobicie.Kopicki 57 (R4)
Waga/Weight: 0,30 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 230 PLN |
Starting price | 150 PLN |