John III
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Johan III (1568-1592) 1/2 Mark (Marki) (4 - öre) 1590 Stockholm
Aw. Ukoronowany Snop Wazów, po bokach inicjały I-R u góry rok 9 - 0Rw. W polu trzy korony i nominał 4 - ÖRPatyna.A. - 143
Waga/Weight: 3,10 g Ag Metal: Średnica/diameter: 18 x 15 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 220 PLN |
Starting price | 200 PLN |