John III
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Johan III (1568-1592) Fyrk 1585 Stockholm
Aw. W obwódce perłowej ukoronowany Snop WazówNapis: IOHANNS D G SVEC RXRw. W obwódce perłowej ukoronowana tarcza herbowa z trzema koronami, po bokach data 8 – 5Napis: MONETA NOVA REG SVECZielonkawa patyna.A. - 112
Waga/Weight: 1,00 g Ag Metal: Średnica/diameter: 17-18 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 220 PLN |
Starting price | 70 PLN |