John III
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Johan III (1568-1592) Ortug 1589 Stockholm
Aw. W obwódce perłowej owalna tarcza herbowaNapis: SANCTVS ERICVS REG EVECRw. W obwódce perłowej ukoronowana tarcza herbowa, po bokach data 8 – 9Napis: MO NOVA STOC HOLCiemna patyna.A - 101b odmiana
Waga/Weight: 1,04 g Ag Metal: Średnica/diameter: 19 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 245 PLN |
Starting price | 50 PLN |