John III
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Johan III (1568-1592) 1/2 öre 1581 Stockholm
Aw. W obwódce perełkowej ukoronowany Snop Wazów, po boku I-RNapis: IOHANNS 3 D G SVECI REX Rw. W obwódce perełkowej ukoronowana tarcza herbowa i data 8-1Napis: MONETA NOVA REG SVECPatyna.A. - 89
Waga/Weight: 1,30 g Ag Metal: Średnica/diameter: 20,5 mm
Stan zachowania/condition: 3- (VF-)
Price realized | 70 PLN |
Starting price | 50 PLN |