John III
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Johan III (1568-1592) 1/2 öre 1577 Stockholm
Aw. W obwódce perełkowej ukoronowany Snop Wazów, po boku I-RNapis: IOHANNS 3 D G SVECI REXRw. W obwódce perełkowej ukoronowana tarcza herbowa i data 7-7Napis: MONETA NOVA STOKHOLPatyna. A. - 85
Waga/Weight: 1,29 g Ag Metal: Średnica/diameter: 21-21,5 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 120 PLN |
Starting price | 50 PLN |