John III
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Johan III (1568-1592) 2 öre 1573 Stockholm
Aw. W obwódce perełkowej ukoronowana tarcza herbowa z trzema koronami po boku data 7-3.Napis: DEVS PROTECTOR NOSTRRw. W obwódce liniowej tarcza herbowa Snop Wazów, po bokach nominał 2 – RPatyna, przetarcia.A. - 65s
Waga/Weight: 2,57 g Cu Metal: Średnica/diameter: 24,5-25,5 mm
Stan zachowania/condition: 3- (VF-)
Price realized | 110 PLN |
Starting price | 100 PLN |