John III
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Johan III (1568-1592) Mark (Marka) 159Z Stockholm
Aw. W obwódce liniowej ukoronowany Snop WazówNapis: IOHANNES 3 D G SVECIE GOT VA REXRw. W obwódce liniowej trzy korony, nominał I-M i data 159ZNapis: MONETA NOVA REGIS SVECIEBardzo rzadki egzemplarz. Patyna.A. - 54b
Waga/Weight: 6,71 g Cu Metal: Średnica/diameter: 31,5 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 600 PLN |
Starting price | 550 PLN |