Erik XIV
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Erik XIV (1560-1568) 1/4 Mark (Marki) – ferding 1561, Reval
Aw. W obwódce perełkowej popiersie władcy w prawo.Napis. ERIC XIIII D G REX SWERw. W obwódce perełkowej tarcza herbowaNapis. MONE NOVA REVALI 61Rzadka moneta. Patyna.A. - 10
Waga/Weight: 2,5 g Ag Metal: Średnica/diameter: 24,5 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 1'100 PLN |
Starting price | 550 PLN |