Medieval coins
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Średniowiecze. GOTLANDIA – VISBY (1330-1390) Ortug. Visby XI w.
Aw.: Tarcza herbowa, wkoło napisRw: Baranek Boży z chorągwią w lewo i napisMiejscowe niedobicie. Patyna. Rzadsza moneta.
Waga/Weight: 1,27 g Ag Metal: Średnica/diameter: 18-18,5 mm
Stan zachowania/condition: 3- (VF-)
Price realized | 220 PLN |
Starting price | 200 PLN |