Medieval coins
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Średniowiecze. AE Thelred II, XI w.
Aw.: Popiersie w lewo, w koło napis: EOIEIIDERw.: Długi, dwunitkowy krzyż, między ramionami rąby wypełnione kropkami, zakończone trzema kropkamiRzadka moneta. Czytelny egzemplarz. Patyna.1989 Aukcja Ahl. Nr 39 poz. 34
Waga/Weight: 1,08 g Ag Metal: Średnica/diameter: 18 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 1'750 PLN |
Starting price | 1'000 PLN |