COLLECTION Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY
Boleslaw III Wrymouth. Denar NGC MS63 (MAX)
Aw.: Rycerz przebijający włócznią smoka.Rw.: Krzyż, w polach duże i małe kulki.Najwyższa nota gradingowa na świecie. Pięknie wybity i zachowany egzemplarz. Delikatna patyna podkreślająca nieruszone detale.Najpiękniejszy egzemplarz dostępny w sprzedaży aukcyjnej. Polecamy.Kopicki 44 (R2)
Waga/Weight: Ag Metal: Średnica/diameter: 13 mm
Stan zachowania/condition: NGC MS63 (MAX) (NGC MS63 (MAX))
Price realized | 1'750 PLN |
Starting price | 1'000 PLN |