COLLECTION Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY
Wladyslaw Herman. Denar, Cracow / Krakow lub Plock
Aw.: Głowa w lewo.Rw.: Budowla z trzema wieżami.Złotawa patyna, delikatny połysk. Bardzo ładnie wybity egzemplarz.Rzadszy w takim stanie zachowania. Kopicki 32 (R1)
Waga/Weight: 0,71 g Ag Metal: Średnica/diameter: 15 mm;
Stan zachowania/condition: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Price realized | 1'500 PLN |
Starting price | 600 PLN |