Sigismund I the Old. Trojak (3 grosze) 1538, Gdansk / Danzig
Małe krzyżyki w tytulaturze awersu i końcówka napisu PRVSS.Wiekowa patyna. Ładny trojak.Iger G.38.1.j (R1)
Waga/Weight: 2,45 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 950 PLN |
Starting price | 250 PLN |