Germany, Bavaria. Henryk II. Denar
Aw.: Krzyż, Legenda otokowaRw.: Dach kaplicyMoneta z dziurką, lekko gięta. Patyna.
Waga/Weight: 1,54 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3-/4 (VF-/F)
Price realized | 230 PLN |
Starting price | 40 PLN |