Germany, Bavaria, Ratyzbona. Henryk V (1004-1026). Denar 1018-1026
Aw.: Krzyż z wplecionym napisemRw.: Dach kaplicyDelikatny połysk, patyna. Minimalnie gięty.
Waga/Weight: 1,35 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 480 PLN |
Starting price | 250 PLN |