Silesia, Opole XV w. Halerz brekteatowy Ładny, czytelny egzemplarz. Kopicki 8680 (R4) Waga/Weight: 0,19 g Ag Metal: Średnica/diameter: 19 mm Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)