Group of 4 coins Polish and Polish related XI/XIII w.
Zestaw 4 moneta polskich i z Polską powiązanych XI/XIII w.Patyna.
Waga/Weight: Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 90 PLN |
Starting price | 70 PLN |