Kazimierz III Wielki (1330-1370). Denar koronny, Cracow
Aw: Głowa w koronie skierowana na wprostRw: Orzeł na wprost.Patyna. Kopicki 335
Waga/Weight: 0,27 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3- (VF-)
Price realized | 85 PLN |
Starting price | 80 PLN |