Kazimierz III Wielki (1330-1370). Denar koronny, Cracow
Aw: Głowa w koronie skierowana na wprostRw: Orzeł na wprostPatyna. Przyzwoicie zachowane detale.Kopicki 335
Waga/Weight: 0,27 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 130 PLN |
Starting price | 120 PLN |