Poland/Czech Republic. Waclaw II. (1300-1305). Grosz praski
Aw.: Korona, napisy otokoweRw.: Lew czeski w lewo, napisy otokoweŁadny egzemplarz. Delikatna patyna, połysk.Kopicki 10013
Waga/Weight: 3,77 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+/2- (VF+/EF-)
Price realized | 145 PLN |
Starting price | 140 PLN |