Poland. Waclaw II Czeski. (1300-1305). Grosz praski
Aw.: Korona, napisy otokoweRw.: Lew czeski w lewo, napisy otokoweŁadny, czytelny egzemplarz. Kolorowa patyna, połyskKopicki 10013
Waga/Weight: 3,79 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2- (EF-)
Price realized | 280 PLN |
Starting price | 200 PLN |