Boleslaw IV Kedzierzawy (1146-1173). Denar 1146-1157
Aw: Książę z mieczem na kolanach siedzący na tronie na wprostRw: Głowa w prostokątnej ramceBardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, miejscowa patyna. Kopicki 55 (R2)
Waga/Weight: 0,47 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2+ (EF+)
Price realized | 900 PLN |
Starting price | 500 PLN |