Boleslaw IV Kedzierzawy (1146-1173). Denar 1146-1157
Aw: Cesarz siedzący na tronie na wprost z lilią.Rw: Napis w 3 wierszachPołysk w tle, patyna.Kopicki 58 (R5)
Waga/Weight: 0,28 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 280 PLN |
Starting price | 280 PLN |