Vladislav Herman (1081-1102). Denar, Cracow lub Płock
Aw.: Głowa w lewoRw.: Budowla z trzema wieżamiCiekawa odmiana z dwiema gwiazdkami z prawej strony napisu otokowego na awersie.Ładnie zachowany egzemplarz, patyna. Rzadka moneta.Kopicki 32 (R1)
Waga/Weight: 0,58 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 1'110 PLN |
Starting price | 350 PLN |