Boleslaw II Śmiały (1058-1080). Denar, Wroclaw
Aw.: Monogram. W otoku: BOLE…Rw.: Głowa św. Jana. W otoku: IOHEkstremalnie rzadka moneta sporadycznie notowana w handlu. Niedobicie, patyna.Kopicki 29a (R8)
Waga/Weight: 0,78 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 1'200 PLN |
Starting price | 1'200 PLN |