Roman Empire. Maximus I (235-238). Denar NGC Ch AU
Aw.: Popiersie cesarza w prawo. IMP MAXIMINVS PIVS AVG.Rw.: Pax trzymająca berło i gałązkę palmową. PAX AVGVSTI.Pięknie zachowana moneta w amerykańskim gradingu z wysokimi ocenami. Świetne detale, patyna.RIC 12
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC Ch AU (NGC Ch AU)
Price realized | 260 PLN |
Starting price | 200 PLN |