Greece, Macedonia. Filip III Arrhidaios 323-317 b.c Drachma 322-319 b.c , Kolofon
Aw.: Głowa Heraklesa w prawoRw.: Zeus siedzący na tronie w lewoŁadny egzemplarz. Patyna.Price 1769
Waga/Weight: 4,17 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 400 PLN |
Starting price | 120 PLN |