Vladislav Herman (1081-1102). Denar, Cracow lub Płock
Aw.: Głowa w lewoRw.: Budowla z trzema wieżami Ładny egzemplarz. Delikatne niedobicie. Patyna.Kopicki 32 (R1)
Waga/Weight: 0.72 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+/2- (VF+/EF-)
Price realized | 975 PLN |
Starting price | 350 PLN |