Sigismund II August
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ LITHUANIA/ LITAUEN
Sigismund II August. Czworak (4 grosze) 1566, Vilnius
Wyjątkowo ładnie wybita moneta. Piękny połysk menniczy, bardzo dobre detale, złocista patyna. Rzadkość w takim stanie zachowania.Kopicki 3311 (R1); Ivanauskas 10SA11-2 (R)
Waga/Weight: 3,52 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2+/1- (EF+/UNC-)
Price realized | 2'000 PLN |
Starting price | 1'500 PLN |