Sigismund I Old
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ LITHUANIA/ LITAUEN
Poland. Silesia. Half grosz świdnicki 1519
Ładny egzemplarz, wiekowa patyna. Rzadszy rocznik.
Waga/Weight: 0,95 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+/2- (VF+/EF-)
Price realized | 125 PLN |
Starting price | 120 PLN |