Zakon Krzyżacki
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Teutonic Order. Albrecht Hohenzollern (1511-1525). Grosz 1515, Konigsberg
Niezmiernie rzadka moneta sporadycznie pojawiająca się w handlu.Lekko wyszczerbiony krążek, ale w pełni czytelny, patyna.Neumann 34
Waga/Weight: 1,23 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 525 PLN |
Starting price | 400 PLN |