Zakon Krzyżacki
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Teutonic Order. Winrych von Kniprode 1351-1382, Półskojec
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza w sześciopłatkowej rozecie, MONETA DOMINORVM PRVSSIERw: Krzyż z lilijkami w czteropłatkowej rozecie, HONOR MAGRI IVDICIVM DILIGITRzadka moneta. Ładny egzemplarz z zachowanymi resztkami połysku, czytelny, patyna.Neumann 3
Waga/Weight: 2.14 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 380 PLN |
Starting price | 300 PLN |