Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Germany. Otto i Adelajda. Denar (983-91) NGC AU
Aw.: Krzyż, w jego polach kulkiRw.: KościółBardzo ładnie zachowany egzemplarz. Delikatny połysk, patyna.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC AU (NGC AU)
Price realized | 200 PLN |
Starting price | 200 PLN |