Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Silesia. Duchy of Nyskie Biskupów Wroclawskich. Kwartnik, Nysa
Heirich v. Wurber (Henryk z Wierzbna) 1302-1319Aw.: Stojący biskup z pastorałem i napis: h EPISCOPI VR (ATI)Rw.: EC (…) GNVS PEIMinimalnie wykruszony, ale czytelny egzemplarz. Patyna. Rzadka moneta.F.u.S. 435; Kopicki 6716 (R6) - odmiana rewersu (legenda)
Waga/Weight: 1,44 g Ag Metal: Średnica/diameter: 18,2 mm
Stan zachowania/condition: 3/3+ (VF/VF+)
Price realized | 1'100 PLN |
Starting price | 1'000 PLN |