Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Silesia, Ząbkowice Silesiaie/Frankenstein. Nieznany władca, Halerz miejski połowa XV w.
Aw.: Litery IFSRw. Orzeł śląski w tarczyBardzo ładny, czytelny egzemplarz. Patyna.Kopicki 8905
Waga/Weight: 0.21 g Ag Metal: Średnica/diameter: 10 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 295 PLN |
Starting price | 120 PLN |