Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Wladislaw ll Wygnaniec (1138-1146). Denar
Aw.: Rycerz z mieczem nad jeńcem.Rw.: Orzeł chwytający zająca.Ładnie zachowany egzemplarz. Wiekowa patyna, wyraźne detale. Mały ślad po zawieszce.Rzadsza moneta w tym stanie zachowania.Kopicki 53 (R2)
Waga/Weight: 0,49 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 1'400 PLN |
Starting price | 450 PLN |