Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Auction 19  –  16 - 18 March 2019

Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, Auction 19

Polish, Russian and World Rarities

Part 1: Sa, 16.03.2019, from 9:00 AM CET
Part 2: Su, 17.03.2019, from 9:00 AM CET
Part 3: Mo, 18.03.2019, from 5:00 PM CET

Ancient coins

Rome, Honoriusz (393-423). Solidus, Mediolan NGC Ch VF
Aw.: Popiersie cesarza w prawo, D N HONORIVS P F AVGRw.: Cesarz ze sztandarem i Wiktorią na globie zwrócony w prawo, po bokach litery M -D, wokół napis: VICTORIA AVGGG, poniżej COMOBEgzemplarz w gradingu NGC z wysoką oceną za wybicie. Bardzo dobrze zachowany egzemplarz. Delikatna patyna. Rzadki typ monety.RIC 1206; Depeyrot 16/2
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC Ch VF (NGC Ch VF)

Price realized 1'850 PLN
Starting price 1'800 PLN