Ancient coins
Bospor. Cotys II (123-132). Stater Yr 428 (131 AD) NGC AU
Aw.: Popiersie króla w prawoRw.: Głowa Hadriana I włócznia.Moneta uzyskała najwyższą notę jeśli chodzi o wybicie. Piękny, centrycznie wybity egzemplarz. Wyraźne detale, delikatna patyna. Rzadkie w takim stanie zachowania.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC AU (NGC AU)
Price realized | 4'700 PLN |
Starting price | 2'400 PLN |