Ancient coins
Ancient. Parthia. Mitrydates II 121-918 p.n.e. AR Drachma NGC Ch AU
Moneta w gradingu NGC z bardzo wysokimi ocenami. Idealnie zachowany egzemplarz. Wzorowa jakość detali. Połysk menniczy. Piękna, wiekowa patyna. Moneta rzadka w takim stanie zachowania.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC Ch AU (NGC Ch AU)
Price realized | 550 PLN |
Starting price | 500 PLN |