Ancient coins
Persja. Gotarzes II 40-51. Drachma 40-51 r, Ecbatana
Aw: Popiersie w diademie w lewoRw: Arsakes I na tronie skierowany w prawo trzymający łuk.Ładny egzemplarz, patyna.Sellwood 65/33
Waga/Weight: 3,60 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 250 PLN |
Starting price | 140 PLN |